Sivá rozkladacia pohovka Scandic Vika

Nadčasové moderné línie, to je kolekcia Scandic Vika. S touto praktickou rozkladacou pohovkou si môžete vychutnať luxusný komfort klasického lôžka -... viac informácií »
Sivá rozkladacia pohovka Scandic Vika
Značka: Scandic
1 890 EUR
Overiť dostupnosť »
Nadčasové moderné línie, to je kolekcia Scandic Vika. S touto praktickou rozkladacou pohovkou si môžete vychutnať luxusný komfort klasického lôžka -...

Nadčasové moderné línie, to je kolekcia Scandic Vika. S touto praktickou rozkladacou pohovkou si môžete vychutnať luxusný komfort klasického lôžka – všetko vďaka vstavanému pružinovému matracu s hrúbkou 14 cm. V kombinácii s moderným dizajnom v škandinávskom štýle a odolným polstrovaním tak dostanete kus, ktorý do domácnosti vnesie príjemne útulnú atmosféru. Poznámka: pevné operadlo a sedák nie je nutné odstraňovať pri rozkladaní do postele.Nový produkt Sivá rozkladacia pohovka Scandic môžete zohnať práve teraz tu na našich stránkach umiestnený v sekcii sedacie súpravy! Teraz môžete kúpiť unikátne produkty v spomínanej sekcii vo výhodnej akcii.

Tento exkluzívny produkt Sivá rozkladacia pohovka Scandic originál od značky Scandic môžete zohnať online vo výpredajové akciu. Teraz môžete mať za 1 890 EUR.