Sivá pohovka Windsor & Co Sofas Neso, 175 cm

Windsor & Co Sofas je francúzska značka, ktorá predstavuje pohovky tej najvyššej kvality. Každý kúsok od týchto návrhárov je pretkaný štýlom a... viac informácií »
Sivá pohovka Windsor & Co Sofas Neso
Windsor & Co Sofas je francúzska značka, ktorá predstavuje pohovky tej najvyššej kvality. Každý kúsok od týchto návrhárov je pretkaný štýlom a...

Windsor & Co Sofas je francúzska značka, ktorá predstavuje pohovky tej najvyššej kvality. Každý kúsok od týchto návrhárov je pretkaný štýlom a jedinečnosťou. Kolekcia Neso obsahuje luxusné pohovky v klasickom dizajne, ktoré sa stanú štýlovou súčasťou vašej obývačky snáď v akomkoľvek štýle. Poťah pohoviek je z kvalitnej pevnej a na dotyk príjemnej látky, takže vás každého usadenia jemne pohladí po tele i duši. Táto husto tkaná látka má vlastnosťami, ktoré zabraňujú absorpcii rozliatych tekutín. Je tiež veľmi odolná proti oderu, čo výrazne znižuje riziko poškodenia. Materiál je totiž pokrytý špeciálnou ochrannou vrstvou, ktorá účinne blokuje vnikanie nečistôt. To umožní odstrániť škvrny bez použitia čistiacich prostriedkov. Tým pádom sa z kúskov od Windsor & Co Sofas stávajú poklady, ktoré vám budú robiť radosť mnoho rokov.
Kvalitný produkt Sivá pohovka Windsor & Co Sofas Neso, 175 cm môžete zohnať už dnes tu na našom webe zaradený v sekcii pohovky a gauče! Vyberte si zľavnené produkty z tejto obľúbenej rubriky za outletovú cenu! Nebojte, máme toho viac, preskúmajte u nás tiež viac tovaru od výrobcu Windsor & Co Sofas. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Výnimočný a žiadaný tovar Sivá pohovka Windsor & Co Sofas Neso, 175 od známej značky Windsor & Co Sofas ľahko zaobstaráte v našej online ponuke za extra cenu! K dispozícii teraz v predaji za 1 190 EUR.