Sivá leňoška so zamatovým povrchom Interieurs 86 Auguste, pravý roh

Vytvorte si doma miesto na relax a začítajte sa do svojej obľúbenej knihy. Leňoška Auguste od značky Interieurs 86 zaujme elegantným vzhľadom... viac informácií »
Sivá leňoška so zamatovým povrchom Interieurs 86 Auguste
Vytvorte si doma miesto na relax a začítajte sa do svojej obľúbenej knihy. Leňoška Auguste od značky Interieurs 86 zaujme elegantným vzhľadom...

Vytvorte si doma miesto na relax a začítajte sa do svojej obľúbenej knihy. Leňoška Auguste od značky Interieurs 86 zaujme elegantným vzhľadom doplneným o kovové podnožie. Dohromady utvára moderný dizajn, ktorý ľahko zladíte s vaším interiérom. Je príjemná na dotyk a zároveň aj dostatočne odolná. Matný zamatový povrch dopĺňa aj hydrofóbna vrstva, vďaka ktorej sa nechtiac rozliaty nápoj nevsiakne dovnútra. Súčasťou balenia je dekoratívny vankúšik s rozmerom 47 x 47 cm. Tento unikátny produkt ide kúpiť bezstarostne tu a teraz na našich stránkach v rubrike leňošky a otomany! Teraz môžete nájsť zľavnené výrobky v spomínanej sekcii za výhodnú cenu. U nás ponúkame viac, preskúmajte u nás viac osvedčeného tovaru od dodávateľa Interieurs 86. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento akčný výrobok Sivá leňoška so zamatovým povrchom od značky s dobrým menom Interieurs 86 získate online za rozumné peniaze. Teraz môžete mať za 1 290 EUR.