Sivá kameninová tácka Costa Nova Roda Iris, ⌀ 16 cm

Krásny, jednoduchý dizajn a jemné farby. Urobte si radosť kameninovým riadom z kolekcie Nova od značky Costa Nova, ktorý vás prekvapí odolnosťou a... viac informácií »
Sivá kameninová tácka Costa Nova Roda Iris
Značka: Costa Nova
15,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Krásny, jednoduchý dizajn a jemné farby. Urobte si radosť kameninovým riadom z kolekcie Nova od značky Costa Nova, ktorý vás prekvapí odolnosťou a...

Krásny, jednoduchý dizajn a jemné farby. Urobte si radosť kameninovým riadom z kolekcie Nova od značky Costa Nova, ktorý vás prekvapí odolnosťou a ľahkosťou.

Riad portugalskej značky Costa Nova je vyrobený z vysoko kvalitnej keramiky, ktorá je glazovaná pri teplotách 1180 °C. Vďaka tomu je glazúra veľmi odolná a všeličo vydrží. Riad Costa Nova je vhodný do umývačky riadu, mikrovlnnej rúry aj klasické rúry.

Poznámka: kvôli jedinečnej ručnej výrobe sa môže veľkosť a farba produktu jemne líšiť… Tento exkluzívny produkt obstaráte jednoducho tu a teraz na našich stránkach v rubrike taniere. Zaobstarajte si nové produkty vo spomínanej sekcii za najlepšie ceny! Dodávateľ Costa Nova vyrába vysoko kvalitné produkty ! Ponuku denne aktualizujeme a rozširujeme! To nie je všetko, máme toho pre vás viac! Máme v ponuke viac produktov od výrobcu Costa Nova. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Žiadaný tovar Sivá kameninová tácka Costa Nova Roda od skvelej a známej značky Costa Nova jednoducho môžete získať tu za extra cenu. Lacno za 15,99 EUR.