Sivá kameninová miska Bahne & CO Birch, ø 11 cm

Riad z kolekcie Birch od dánskej značky Bahne & CO vnesie do vašej jedálne neodolateľné spojenie kameniny s očarujúcou reaktívnou glazúrou. Zatiaľ... viac informácií »
Sivá kameninová miska Bahne & CO Birch
Značka: Bahne & CO
10,49 EUR
Overiť dostupnosť »
Riad z kolekcie Birch od dánskej značky Bahne & CO vnesie do vašej jedálne neodolateľné spojenie kameniny s očarujúcou reaktívnou glazúrou. Zatiaľ...

Riad z kolekcie Birch od dánskej značky Bahne & CO vnesie do vašej jedálne neodolateľné spojenie kameniny s očarujúcou reaktívnou glazúrou. Zatiaľ čo zvolený materiál mu prepožičiava svoje najlepšie vlastnosti, ako je v tomto prípade odolnosť a pevnosť, farebná glazúra zaistí, že na svete nenájdete dva totožné kúsky toho istého riadu. Servírovať pokrmy tak budete v naozajstnom unikáte.
Tento kvalitný a lacný kus ide získať bez ťažkostí na stránkach v populárnej kateogrii stolovanie! Teraz môžete nájsť ešte ostatné produkty z tejto známej rubriky za rozumné peniaze!

Tento lacný tovar Sivá kameninová miska Bahne & od značky Bahne & CO možno získať práve teraz u nás skutočne výhodne. V súčasnosti je k dispozícii za 10,49 EUR.