Sivá dvojlôžková posteľ Chez Ro Skagen, 180 × 200 cm

Sivá dvojlôžková posteľ značky Chez Ro Skagen vám poskytne všetko pre blahodarný spánok i odpočinok. Posteľ je tak komfortná, že sa ráno budete... viac informácií »
Sivá dvojlôžková posteľ Chez Ro Skagen
Značka: Chez Ro
469 EUR
Overiť dostupnosť »
Sivá dvojlôžková posteľ značky Chez Ro Skagen vám poskytne všetko pre blahodarný spánok i odpočinok. Posteľ je tak komfortná, že sa ráno budete...

Sivá dvojlôžková posteľ značky Chez Ro Skagen vám poskytne všetko pre blahodarný spánok i odpočinok. Posteľ je tak komfortná, že sa ráno budete cítiť ako znovuzrodení.

Okrem komfortu ponúka posteľ aj minimalistický škandinávsky dizajn, ktorý sa skvele hodí do moderných spální. Veľké polstrované čelo s príjemným látkovým poťahom robí z postele neobyčajný kus nábytku, ktorý krásne vyzerá a priamo nabáda k tomu, aby ste sa do neho pohodlne opreli.

Celá konštrukcia je z kvalitne opracovaného masívneho dreva. Aj nohy spoznali dotyk dreva, a hneď dokonca exotického gumovníka.

Kúpte si k posteli aj kvalitný matrac ♥. Na Bonami máme veľký výber a možnosť vrátenia do 90 dní aj po jeho vyskúšaní.

Tento unikátny tovar Sivá dvojlôžková posteľ Chez Ro od dodávateľa so skvelou povesťou Chez Ro možno nájsť v súčasnosti vo výhodnej akcii! Práve teraz za skvelú cenu 469 EUR.