Set rohovej lavice a jedálenského stola z masívneho borovicového dreva Støraa Samantha

Jeme tiež očami, a to sa týka aj vybavenia každého jedálenského kútika. Støraa prichádza s kolekciou pohodlných stoličiek a pevných stolov v... viac informácií »
Set rohovej lavice a jedálenského stola z masívneho borovicového dreva Støraa Samantha
Značka: Støraa
499 EUR
Overiť dostupnosť »
Jeme tiež očami, a to sa týka aj vybavenia každého jedálenského kútika. Støraa prichádza s kolekciou pohodlných stoličiek a pevných stolov v...

Jeme tiež očami, a to sa týka aj vybavenia každého jedálenského kútika. Støraa prichádza s kolekciou pohodlných stoličiek a pevných stolov v mnohých štýloch. Ktorý sa zapáči práve vám? Lavica je variabilná – jej stranu/roh je možné namontovať podľa vlastnej preferencie. Borovicové drevo je mäkké a pružné, a napriek tomu veľmi odolné. Pokiaľ nie je farbené, pýši sa tiež výraznými letokruhmi, ktoré mu dodajú osobitosť. Navyše je antibakteriálne. Borovicové drevo je skrátka láska, ktorá nehrdzavie. Støraa je dánska nábytkárska značka, ktorá sídli v Holstebro, kde vyvíja a vyrába nábytok už viac ako dvadsaťpäť rokov. Vlastný tím dizajnérov svoju kreativitu využíva pri tvorbe produktov, ktoré sú nielen krásne, ale predovšetkým kvalitné a spoľahlivé. Návrhy sa inšpirujú módnymi trendmi, zároveň však v Støraa myslia aj na to, že správny nábytok by mal predovšetkým robiť domov domovom. To, že jednotlivé kúsky zodpovedajú prísnym štandardom, zaisťuje tím kontrolórov kvality. Støraa, to je dizajn, kvalita, hodnota a dostupnosť.

Rozmery stola: 105 x 68 x 78 cm (d x š x v)
Tento zľavnený produkt Set rohovej lavice a jedálenského stola z masívneho borovicového dreva Støraa Samantha možno zohnať ľahko tu na našich stránkach v obľúbenej sekcii sedací nábytok! Teraz nájdete úplne nové produkty zo spomínanej kategórie za mimoriadne nízku cenu! Tento výrobca Støraa vám ponúka top výrobky.. Urobte radosť sami sebe!

Veľmi žiadaný produkt Set rohovej lavice a jedálenského stola z masívneho borovicového od známej značky Støraa máte možnosť získať práve teraz u nás vo výpredajové akciu! Akčná cena už od 499 EUR.