moderne-doplnky.sk

Set na pečenie chleba Lékué Essential

Často vyhľadávaný produkt Set na pečenie chleba s osvedčenou značkou Lékué môžete pohodlne kúpiť momentálne na webe stále výhodne! Teraz môžete mať za 46,90 EUR.
EAN: 8420460011934
Set na pečenie chleba Lékué Essential
Overiť dostupnosť »
Značka: Lékué
46,90 EUR

Popis produktu

Prepadnite kúzlu domáceho pečenia chleba, či už kváskového alebo kysnutého. So silikónovou formou na chlieb Lékué vám to pôjde pekne odruky. Cesto si pripravte do formy, nechajte nakysnúť a šup s ním do pece.

Jednoduché pečenie s Lékué:

Súčasťou balenia je silikónová forma na chlieb, forma na bagety, lyžice a príručka s receptami aj informáciami o príprave.

Parametre:
Forma na chlieb – 28 x 23 x 13 cm, objem 600 ml,
Forma na bagety – 17 x 5,3 x 2 cm, objem 4 x 150 ml,
Lyžica – dĺžka 27 cm,
Maximálna teplota – 220 °C.

O kulinárskej značke, ktorá sa nebojí zmien:
Lékué posúva zabehnuté tradície v oblasti varenia a pečenia. Táto mladučká značka z temperamentného Španielska sa nebojí inovácií. Práve preto hýria ich produkty farbami, neobvyklými tvarmi a netradičnými materiálmi.

Dôraz kladú dizajnéri nielen na originálny vzhľad, ale predovšetkým na kvalitu, bezpečnosť a jednoduché používanie. Výsledkom je neobyčajný riad a kuchynské vychytávky, ktoré búrajú stereotypy a plne sa prispôsobia aj vareniu v mikrovlnnej rúre.

Dôkazom, že je Lékué skutočným odborníkom potvrdze aj rad ocenení Good Design Awars v roku 2007 a 2010.

O odolnom materiáli:
Dizajnéri značky si stoja za použitím odolného silikónu. Aj keď je to forma plastu, materiály prechádzajú prísnymi hygienickými a bezpečnostnými kontrolami. Sú teda zdravotne nezávadné a zaisťujú bezpečné varenie.

Platinový silikón je ľahký a odolný, navyše aj praktický – jednoducho sa čistí a s kľudom ho môžete dať aj do umývačky. Nepreberá pachy a odoláva veľmi nízkym aj vysokým teplotám.