Servírovací podnos z mangového dreva Nkuku Ajuru, 35 x 14 cm

Podnosy od anglickej značky Nkuku sa inšpirovali v kultúre tradičných afrických dedín. Na výrobu bolo použité výhradne udržateľné mangové... viac informácií »
Servírovací podnos z mangového dreva Nkuku Ajuru
Značka: Nkuku
52,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Podnosy od anglickej značky Nkuku sa inšpirovali v kultúre tradičných afrických dedín. Na výrobu bolo použité výhradne udržateľné mangové...

Podnosy od anglickej značky Nkuku sa inšpirovali v kultúre tradičných afrických dedín.

Na výrobu bolo použité výhradne udržateľné mangové drevo. Spracované boli mangové stromy, ktoré už pôsobením prírody nerodili žiadne nové plody. Na ich mieste potom farmári vysadia nové stromy a takto postupujú stále dokola.

Ako sa starať o mangové drevo?
Aby vám tento jedinečný kúsok vydržal čo najdlhšie, je treba sa kvalitne sa oň starať. Lopárik umývajte v horúcej vode s mydlom a ihneď po umytí utrite do sucha. Pre výživu a ochranu dreveného materiálu namažte látkovou handričkou potravinársky olej, napríklad olivový alebo orechový.

Akčný tovar Servírovací podnos z mangového dreva Nkuku Ajuru, 35 x 14 pochádzajúce od značky Nkuku máte možnosť nájsť zrovna v akcii. Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 52,90 EUR.