moderne-doplnky.sk

Samolepka na podlahu Ambiance Slab Stickers Waxed Concrete, 60 × 60 cm

Úplne jedinečný produkt Samolepka na podlahu Ambiance Slab Stickers od značky s dobrým menom Ambiance jednoducho zoženiete v súčasnosti trvalo výhodne. Produkt kúpite teraz u nás za 25,90 EUR.
EAN: 5415231058310
Samolepka na podlahu Ambiance Slab Stickers Waxed Concrete
Overiť dostupnosť »
Značka: Ambiance
25,90 EUR

Popis produktu

Už vás nebaví pozerať sa na holú zem u vás doma? Kúpte si túto samolepku od značky Ambiance, ktorá je originálnym riešením pre všetkých nezaujímavé podlahy. Potešia svojou jednoduchou aplikáciou a tiež odolnosťou. Rozmer hárka je 40 x 40 cm.

Dobré vedieť:
– Nálepka sa skladá z vrstvy vinylu (0,1 mm) a laminátu (0,1 mm), takže bez problémov zvládne vodu, čistiace prostriedky a častejšiu námahu.
– Odoláva aj teplotám od -40 do 85 °C. Nie je však vhodný na priame napojenie na zdroj tepla, a preto nie je vhodný do miestností s podlahovým vykurovaním.
– Pri bežnom používaní vydrží približne 3 roky.
– Naneste na suchý, čistý a hladký povrch. Nálepka priľne, aj keď zakryje škáry podlahy. Pri lepení sa dá pohodlne premiestniť.
– Nálepka nezanecháva na podlahe žiadne zvyšky, ak sa odstráni do jedného mesiaca od aplikácie. Potom sa môžu objaviť stopy lepidla, ktoré sa však dajú ľahko odstrániť odstraňovačom lesku alebo horúcou vodou.