Samodržiaci držiak na mydlo Wenko Power-Loc Arcole

Praktických pomocníkov v kúpeľni potrebuje každý. Či už sú to držiaky a stojany alebo vkusné police. Potešia vás produkty Wenko, ktoré patria na... viac informácií »
Samodržiaci držiak na mydlo Wenko Power-Loc Arcole
Značka: Wenko
19,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Praktických pomocníkov v kúpeľni potrebuje každý. Či už sú to držiaky a stojany alebo vkusné police. Potešia vás produkty Wenko, ktoré patria na...

Praktických pomocníkov v kúpeľni potrebuje každý. Či už sú to držiaky a stojany alebo vkusné police. Potešia vás produkty Wenko, ktoré patria na popredné priečky vo svojom odbore.

Unikátny systém montáže Power-Loc ® zaistí jednoduchú a rýchlu manipuláciu bez zbytočného vŕtania. Balenie obsahuje špeciálne jednozložkové lepidlo, ktoré zaručuje prácu bez rizika a nečistôt. To sa osvedčilo v priemyselných i remeselných aplikáciách. Ak sa následne rozhodnete doplnok odstrániť, či presunúť, nezostane po ňom na stene ani pamiatka.
Exkluzívny produkt možno kúpiť bezstarostne tu na našom webe v populárnej kateogrii mydelničky! Teraz kúpite obľúbené produkty v spomínanej kategórii za najlepšie ceny! Máme toho pre vás viac, u nás v ponuke nájdete viac tovaru značky Wenko. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Tento výrobca Wenko má na sklade top výrobky skutočne lacno!

Podarený výrobok Samodržiaci držiak na mydlo Wenko Power-Loc od výrobcu s dobrým menom Wenko dostanete u nás právě v zľave! Stojí teraz u nás 19,99 EUR.