moderne-doplnky.sk

Sada 6 šálok s tanierikom z bieleho porcelánu Kutahya Concept, 50 ml

Obľúbený a akčný kus Sada 6 šálok s tanierikom z od značky so skvelou reputáciou Kütahya Porselen môžete nájsť tu a teraz za skvelú cenu. Produkt je v súčasnosti v predaji za 37,90 EUR.
EAN: 8681181833315
Sada 6 šálok s tanierikom z bieleho porcelánu Kutahya Concept

Popis produktu

Praktické ? Áno. Estetické ? Áno. Kvalitná ? Áno. Touto trojicou vlastností sa riadi značka Kutahya so svojimi bambusovými skvostmi.

Značka Kutahya tvorí výhradne z porcelánu a hlavne bambusového dreva – používanie bambusu je pomerne čerstvým trendom. Ide o materiál, ktorý je šetrný k životnému prostrediu, a ktorý možno ľahko ekologicky zlikvidovať v prípade vysokého opotrebenia. Bambus je sám o sebe veľmi odolný a silný. Napríklad pri manipulácii s plochou bambusu sa ostrie nožov netupí.

Ďalšou veľkou výhodou bambusu je jeho schopnosť vstrebávať ďaleko menej tekutín, teda sa da ľahšie umyť (len pozor, nenechávajte ich dlho vo vode – aj cez vysokú odolnosť ide stále o druh dreva).

Nesporná výhoda bambusu je jeho prírodná antibakteriálna ochrana. Neprepúšťa tak do seba kyseliny ani farbivá, ktoré obsahuje drvivá väčšina potravín okolo nás.