Sada 6 pohárov na sekt RCR Cristalleria Italiana Gemma

Tento produkt od talianskej značky RCR Cristalleria Italiana je synonymom dokonalého spracovania podporeného dlhou tradíciou a čistého, elegantného... viac informácií »
Sada 6 pohárov na sekt RCR Cristalleria Italiana Gemma
Tento produkt od talianskej značky RCR Cristalleria Italiana je synonymom dokonalého spracovania podporeného dlhou tradíciou a čistého, elegantného...

Tento produkt od talianskej značky RCR Cristalleria Italiana je synonymom dokonalého spracovania podporeného dlhou tradíciou a čistého, elegantného dizajnu, ktorý nepodlieha módnym trendom.

O materiáli Luxion

Luxion je novo vyvinutý druh krištáľového skla: je to prekrásne, transparentné a úplne bezpečné sklo bez stopy olova. Luxion je vôbec najpriezračnejším materiálom na krištáľovej škále .
Ďalšia z úžasných vlastností Luxionu je to, že je vhodný do umývačky riadu : ponúka veľkú odolnosť voči čistiacim prostriedkom, čo bolo otestované po tisícom umytí, po ktorom sa na riade z tohto materiálu neobjavil ani náznak zastretia skla. Luxion je ľahký a napriek tomu pevný, a to vďaka jeho výrobe: je totiž odvodený z titania, kremíka a alumínia, ktoré prejdú špeciálnym teplotným procesom.

O značke

Cristalleria Italiana je talianska sklárska značka pýšiaca sa päťdesiatročnou tradíciou v odbore. Svoje skúsenosti tu vie zúročiť, jedná sa totiž o talianskeho lídra vo výrobe krištáľu. Všetky kúsky sú 100% vyrobené v Taliansku .
Cristalleria Italiana je tiež spoločnosťou rešpektujúcou životné prostredie . Firemné hodnoty sú založené na inovácii a kvalite . Veľmi obľúbený produkt môžete kúpiť aktuálne na stránkach v obľúbenej kategórii poháre a poháriky! Teraz si môžete kúpiť ostatné produkty z tejto známej rubriky za výhodné peniaze!

Tento kvalitný kus Sada 6 pohárov na od populárneho výrobcu RCR Cristalleria Italiana je k dostaniu v našej ponuke za výhodnú cenu! V súčasnosti za 41,90 EUR.