Sada 6 hnedých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Waffle, 46 × 70 cm

Poznáte ten pocit, keď chcete utrieť riad a zistíte, že vaša utierka vôbec nesaje? Toho sa nemusíte báť, keď si vyberiete bavlnenú utierku od... viac informácií »
Sada 6 hnedých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Waffle
Poznáte ten pocit, keď chcete utrieť riad a zistíte, že vaša utierka vôbec nesaje? Toho sa nemusíte báť, keď si vyberiete bavlnenú utierku od...

Poznáte ten pocit, keď chcete utrieť riad a zistíte, že vaša utierka vôbec nesaje? Toho sa nemusíte báť, keď si vyberiete bavlnenú utierku od značky Tiseco Home Studio. Kúpte si rovno celú sadu a vždy budete mať nejakú čistú poruke.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov. Tento exkluzívny výrobok môžete nakúpiť bezprostredne na webe v obľúbenej rubrike utierky. Nájdite si ďalšie kusy zo spomínanej kategórie za extra cenu.

Tento obľúbený tovar Sada 6 hnedých bavlnených utierok od značky Tiseco Home Studio dostanete zrovna naozaj výhodne. Výhodne za 12,99 EUR.