Sada 50 nástenných samolepiek Ambiance Stars Pink and Yellow

Rozveseľte detskú izbičku samolepkami od značky Ambiance. Uvidíte, že hviezdičky nebudú len na stene, ale aj v očiach tých najmenších. Takú... viac informácií »
Sada 50 nástenných samolepiek Ambiance Stars Pink and Yellow
Značka: Ambiance
15,49 EUR
Overiť dostupnosť »
Rozveseľte detskú izbičku samolepkami od značky Ambiance. Uvidíte, že hviezdičky nebudú len na stene, ale aj v očiach tých najmenších. Takú...

Rozveseľte detskú izbičku samolepkami od značky Ambiance. Uvidíte, že hviezdičky nebudú len na stene, ale aj v očiach tých najmenších. Takú radosť im touto maličkosťou urobíte ♥

Údržba je veľmi jednoduchá, stačí ju utrieť navlhčenou handričkou. Nepoužívajte rozpúšťadlá ani agresívne čistiace prostriedky. Samolepka môže horšie držať na stenách, ktoré boli natreté menej ako 30 dní dozadu, na stenách vystavených vlhkosti, na hrubých a zrnitých omietkach či na tých, ktoré sú natreté vodoodolným silikónovým náterom. Pri odnímaní samolepky môžete stenu poškodiť v prípade, že je na nej viac vrstiev omietky, je v miestnosti vlhkosť alebo je stena z druhej strany vonkajšia.

Balenie obsahuje 50 samolepiek. Rozmer najväčšie hviezdy je 14 x 15 cm a najmenšej 3 x 3 cm. Samolepky prídu na kartóne s rozmermi 30 x 40 cm.
Obľúbený a akčný výrobok máte možnosť zaobstarať práve teraz na stránkach umiestnený v sekcii detské samolepky. Máme pre vás akčné produkty z tejto kateógrie za super cenu. Dodávateľ Ambiance svojim zákazníkom dodáva prvotriedny sortiment za priaznivú cenu!

Lacný výrobok Sada 50 nástenných samolepiek Ambiance Stars od skvelého a známeho výrobcu Ambiance možno zohnať momentálne na webe za parádnu cenu! Aktuálne v akcii za 15,49 EUR.