Sada 5 sieťok na pranie iDesign Mesh

Pristupujte k praniu bielizne šetrne. Uložte ju do pracích sieťok s umelým zipsom, ktoré zabránia všetkým katastrofám. Ochránite tak totiž bubon... viac informácií »
Sada 5 sieťok na pranie iDesign Mesh
Značka: iDesign
15,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Pristupujte k praniu bielizne šetrne. Uložte ju do pracích sieťok s umelým zipsom, ktoré zabránia všetkým katastrofám. Ochránite tak totiž bubon...

Pristupujte k praniu bielizne šetrne. Uložte ju do pracích sieťok s umelým zipsom, ktoré zabránia všetkým katastrofám. Ochránite tak totiž bubon práčky aj ostatnú bielizeň pred poškodením od zipsov a cvočkov.. Najvyše sa hodí na spodnú a jemnú bielizeň, ktorá sa môže ľahko poškodiť. Často hľadaný produkt Sada 5 sieťok na pranie iDesign Mesh obstaráte v pohode na webe umiestnený v rubrike pranie a žehlenie! Máme pre vás úplne nové produkty z tejto populárnej rubriky za super peniaze! Predný výrobca iDesign ponúka prvotriedne výrobky. za dobré ceny. To ale nie je všetko, naša ponuka je široká! Mrknite na viac kvalitných výrobkov od výrobcu iDesign. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Tento dizajnový tovar Sada 5 sieťok na pranie od značky s tradíciou a dobrou povesťou iDesign ľahko môžete zohnať v súčasnosti za výborné peniaze. Lacno za cenu 15,99 EUR.