Sada 3 svetielkujúcich obrázkov Djeco Robots

Svetielkujúce obrázky predstavujú prepojenie umenia a technológie. Vlastnoručne vyrobeným elektrickým obvodom dokážete rozsvietiť celý výkres,... viac informácií »
Sada 3 svetielkujúcich obrázkov Djeco Robots
Značka: Djeco
14,49 EUR
Overiť dostupnosť »
Svetielkujúce obrázky predstavujú prepojenie umenia a technológie. Vlastnoručne vyrobeným elektrickým obvodom dokážete rozsvietiť celý výkres,...

Svetielkujúce obrázky predstavujú prepojenie umenia a technológie. Vlastnoručne vyrobeným elektrickým obvodom dokážete rozsvietiť celý výkres, samolepkami a potom ho následne ozdobiť.

Obsah balenia: 3 obrázky (20 x 23 cm), 5m vodiace pásky, 12 svetielok, 3 batérie, 1 sada samolepiek, 1 sada ozdôb.
Rozmer balenia: 29,5 x 21,5 x 3,5 cm.
Vhodné pre deti od 8 rokov. Veľa obľúbený produkt Sada 3 svetielkujúcich obrázkov Djeco možno zakúpiť bezprostredne tu u nás v populárnej sekcii detské hračky. Pozrite sa na ešte podobné kusy z tejto známej rubriky za najlepšie ceny! Slávna značka Djeco pre vás vyrába skvelé výrobky.! Ale to nie je všetko, náš sortiment je ale široký. Preskúmajte u nás taky ďalšie produkty od výrobcu Djeco. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Unikátny a obľúbený výrobok Sada 3 svetielkujúcich obrázkov od našej známej značky Djeco ľahko môžete nájsť práve teraz za výpredajovú cenu. Akčná cena od 14,49 EUR.