Sada 3 samolepiek s 3D efektom Ambiance Wooden Vases

Hľadáte liek na holé múry? Práve ste ho našli! Tieto samolepky s 3D efektom zastanú tri poličky aj dekoráciu, a to bez akéhokoľvek vŕtania. Na... viac informácií »
Sada 3 samolepiek s 3D efektom Ambiance Wooden Vases
Značka: Ambiance
30,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Hľadáte liek na holé múry? Práve ste ho našli! Tieto samolepky s 3D efektom zastanú tri poličky aj dekoráciu, a to bez akéhokoľvek vŕtania. Na...

Hľadáte liek na holé múry? Práve ste ho našli!

Tieto samolepky s 3D efektom zastanú tri poličky aj dekoráciu, a to bez akéhokoľvek vŕtania. Na prvý pohľad totiž nespoznáte, že ide o samolepku.

Sada obsahuje 3 samolepky s 3D efektom. Môžete ich nalepiť vedľa seba, alebo každú inam. Sú vyrobené z kvalitného vinylového materiálu, ktorý sa ľahko aplikuje a nevznikajú žiadne bubliny.
V zľave produkt Sada 3 samolepiek s máte možnosť nakúpiť ešte na našich stránkach v obľúbenej sekcii samolepky. Teraz kúpite ďalšie produkty z našej rubriky za mimoriadne nízku cenu! Táto značka Ambiance poskytuje pre svojich zákazníkov kvalitné výrobky. za parádnu cenu! Však to vidíte sami.

Dizajnový produkt Sada 3 samolepiek s 3D efektom od renomovaného dodávateľa Ambiance je možné kúpiť dnes vo výhodnej akcii! Lacno za 30,90 EUR.