Sada 24 dekoratívnych samolepiek na stenu Ambiance Gythio, 20 × 20 cm

Kvalitný a žiadaný výrobok Sada 24 dekoratívnych samolepiek na stenu Ambiance od známeho dodávateľa Ambiance dostanete tu a teraz za extra cenu! Teraz za akčnú cenu 41,90 EUR. EAN: 5415231264339
Sada 24 dekoratívnych samolepiek na stenu Ambiance Gythio
Značka: Ambiance
41,90 EURDostupnosť: SKLADOM 51,90 Kč Sleva -19%
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Máte pocit, že by si váš interiér už zaslúžil štipku nejakého korenia? Ale v žiadnom prípade sa vám nechce všetko pripravovať na maľovanie a potom sa z tej akcie ešte týždeň spamätávať?

Vinylové nálepky a ďalšie dekorácie od Ambiance sú ideálnym riešením. Ich aplikácia vám zaberie maximálne niekoľko desiatok minút. A to si môžete byť istí, že najdlhšie bude trvať vymýšľanie toho, kde tieto krásne vzory umiestnite! Každá „kachlička“ je vyrezaná zvlášť, a preto si ich môžete ľubovoľne nakombinovať podľa svojho uváženia. Takže rozhodne u nikoho ďalšieho neuvidíte rovnakú zostavu!

Dobré vedieť: • samolepky Ambiance dobre odolávajú vode, vlhkosti, rozpúšťadlám aj teplote (- 40 až 85 °C, neukladajte ich však priamo na zdroj tepla), zároveň nie sú horľavé, • ideálne najmä do kúpeľne či kuchyne, nalepiť ich môžete aj inam, • vydržia približne 5 rokov, • aplikujte na čistý, suchý a neporézny povrch, • ak by ste si ich umiestnenie rozmysleli, dajú sa odstrániť bez stôp.