moderne-doplnky.sk

Sada 2 čiernych odkladacích stolíkov Kare Design Wire Big

Lacný produkt Sada 2 čiernych odkladacích stolíkov Kare Design Wire od dodávateľa kvalitných produktov Kare Design získajte u nás za výpredajovú cenu! Lacno za 399 EUR.
Sada 2 čiernych odkladacích stolíkov Kare Design Wire Big
Overiť dostupnosť »
Značka: Kare Design
399 EUR 469 EUR Zľava -14%

Popis produktu

Hľadáte do svojho domova užitočnú odkladaciu plochu, ktorá bude zároveň praktická, a pritom splní aj funkciu jedinečného dizajnového prvku? Siahnite po odkladacích stolíkoch Kare Design. Skvele totiž budú vyzerať ako samostatne, tak aj pekne spolu. Ich subtílny, no napriek tomu výrazný a osobitý dizajn dodá každému interiéru svieži šmrnc aj nadčasový vzhľad.

Rozmery stolíkov:
a) ø 69,5 cm, výška: 33,5 cm
b) ø 60 cm, výška: 30,5 cm

O ZNAČKE

Za vznikom nemeckej značky Kare Design stoja architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Tí chceli svet nábytku doplniť inovatívnymi a sofistikovanými kúskami s nekonformnou tvárou, ktoré by rozbili všednosť bežných domácností. A práve od založenia spoločnosti v roku 1981 ohromujú tieto výrobky tisíce obdivovateľov po celom svete.

Nábytok, doplnky a svietidlá Kare Design sú nielen plné fantázie a originality, ale predovšetkým nehynúcej a každodennej inšpirácie, ktorá pretvára interiér na miesto so skutočným srdcom a dušou.