moderne-doplnky.sk

Sada 15 dekorativních samolepiek na stěnu Ambiance La Plata

Tento obľúbený produkt Sada 15 dekorativních samolepiek na stěnu originál od výrobcu Ambiance jednoducho zaobstaráte teraz za výhodnú cenu! Lacno za 11,90 EUR.
EAN: 5415231269259
Sada 15 dekorativních samolepiek na stěnu Ambiance La Plata
Overiť dostupnosť »
Značka: Ambiance
11,90 EUR

Popis produktu

Už dlho túžite po osviežení a zmene vo vašom domove, ale zároveň nemáte silu začať s namáhavým maľovaním? Už ste alergický na ten kus zanesenej steny v kúpeľni alebo staré dvierka v kuchyni?

Vinylové nálepky od Ambiance sú ideálnym riešením. Ich aplikácia vám zaberie maximálne niekoľko desiatok minút. A to si môžete byť istí, že najdlhšie bude trvať vymýšľanie toho, kde tieto krásne vzory umiestnite! Každá „Kachlička“ je vyrezaná zvlášť, a preto si ich môžete ľubovoľne nakombinovať podľa svojho uváženia. Takže rozhodne u nikoho ďalšieho neuvidíte rovnakú zostavu!

Dobré vedieť: • samolepky Ambiance dobre odolávajú vode, vlhkosti, rozpúšťadlám aj teplote (- 40 až 85 °C, neukladajte ich však priamo na zdroj tepla), zároveň nie sú horľavé, • ideálne najmä do kúpeľne či kuchyne, nalepiť ich môžete aj inam, • vydržia približne 5 rokov, • aplikujte na čistý, suchý a neporézny povrch, • ak by ste si ich umiestnenie rozmysleli, dajú sa odstrániť bez stôp.