Ružový pléd Tiseco Home Studio Horsestitch, 130 × 170 cm

Niet nad to sa zababušiť do mäkučkej chlpatej deky, ktorá vás objíme a upokojí po dlhom náročnom dni. Majte ju stále poruke na pohovke alebo ju... viac informácií »
Ružový pléd Tiseco Home Studio Horsestitch
22 EUR26,90 EUR Zľava -18%
Overiť dostupnosť »
Niet nad to sa zababušiť do mäkučkej chlpatej deky, ktorá vás objíme a upokojí po dlhom náročnom dni. Majte ju stále poruke na pohovke alebo ju...

Niet nad to sa zababušiť do mäkučkej chlpatej deky, ktorá vás objíme a upokojí po dlhom náročnom dni. Majte ju stále poruke na pohovke alebo ju použite ako štýlový pléd na posteľ. Počas mrazivých zimných nocí sa bude hodiť aj ako prídavná prikrývka.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.
Často vyhľadávaný produkt Ružový pléd Tiseco Home Studio Horsestitch, 130 × 170 cm obstaráte už dnes tu a teraz na našom webe v populárnej kateogrii textil. Teraz kúpite parádne produkty v spomínanej sekcii za výborné peniaze!

Obľúbený a akčný produkt Ružový pléd Tiseco Home Studio Horsestitch, 130 × od výrobcu s dlhou históriou Tiseco Home Studio máte možnosť nájsť práve dnes v akcii! Práve teraz za skvelú cenu 22 EUR.