moderne-doplnky.sk

Ružový cestovný kufor na kolieskach s USB portom My Valice COLORS RESSNO Medium Suitcase

Veľmi žiadaný produkt Ružový cestovný kufor na kolieskach s USB portom od top značky Myvalice môžete si kúpiť zde teraz za super peniaze! V akcii za cenu 50,90 EUR.
EAN: 8681875289190
Ružový cestovný kufor na kolieskach s USB portom My Valice COLORS RESSNO Medium Suitcase
Overiť dostupnosť »
Značka: Myvalice
50,90 EUR

Popis produktu

Vydajte sa na dobrodružnú cestu okolo sveta! Len nezabudnite na poriadny kufor, bez ktorého by cestovania nebolo ono.

Tento kufor na kolieskach otočný o 360 ° ponúka dostatok vnútorného priestoru. Materiál je veľmi odolný a kvalitne spracovaný. Namiesto obvyklých nitov sa pri výrobe použili oceľové skrutky, ktoré držia konštrukciu kufra spolu.

zabudovaný USB port, vďaka ktorému si za každej situácie môžete nabiť mobil či tablet. To sa na cestách naozaj hodí. Nebude tak hroziť, že by ste niekde zostali bez energie. Stačí do kufra vložiť vlastný POWERBANK a máte vyhraté.

Dizajn kufra je unisexový, môžete si ho teda požičiavať so svojím náprotivkom. Pokiaľ ale holdujete spoločnému cestovaniu, môžete si ho zaobstarať rovno dvakrát (prípadne v rozdielnych farebných prevedeniach), vďaka čomu spolu budete náramne ladiť.

Kufor má zapínanie na zips a kódový zámok, ktorý zaistí maximálne bezpečie pred vynaliezavými zlodejmi.

O značke:
Turecká značka My Valice založená roku 1998 v Istanbule ponúka rozmanitú škálu cestovných kufrov, tašiek a batohov. Ich hlavným krédom je tvoriť také kúsky, ktoré budú nielen dobre vyzerať, ale ktoré vám uľahčia cestovanie, či už to bude kamkoľvek.