Ružové náramkové hodinky so skladacím remienkom LEGO® Andrea

Originálne hodinky typu Quartz pre všetky hravé deti, ktoré chcú mať prehľad o čase. S hodinkami Friends sa hodiny učia samé! Hypoalergénny remienok... viac informácií »
Ružové náramkové hodinky so skladacím remienkom LEGO® Andrea
Značka: LEGO®
30,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Originálne hodinky typu Quartz pre všetky hravé deti, ktoré chcú mať prehľad o čase. S hodinkami Friends sa hodiny učia samé! Hypoalergénny remienok...

Originálne hodinky typu Quartz pre všetky hravé deti, ktoré chcú mať prehľad o čase. S hodinkami Friends sa hodiny učia samé! Hypoalergénny remienok si môžu poskladať z jednotlivých dielikov tak, ako sa im zrovna bude chcieť. Pretože sú pre deti, ciferník je vybavený sklíčkom so zvýšenou odolnosťouproti poškriabaniu a celé hodinky sú vodoodolné (umývanie rúk, a pod.).

Poznámka: súčasťou balenia je batéria, použitá batéria: SR626SW, vhodné pre deti od 6 rokov, minerální sklo odolné proti poškriabaniu.

Úplne unikátny produkt Ružové náramkové hodinky so skladacím remienkom LEGO® od dodávateľa so skvelou povesťou LEGO® ľahko zaobstaráte práve dnes za výborné peniaze! K dispozícii teraz v predaji za 30,90 EUR.