Ružové jedálenské paličky MIJ

Užite si exotické pokrmy s tradičnými jedálenskými paličkami. MIJ (Made in Japan) je riad, ktorý len tak nikde neuvidíte. Dováža sa priamo z... viac informácií »
Ružové jedálenské paličky MIJ
Značka: MIJ
5,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Užite si exotické pokrmy s tradičnými jedálenskými paličkami. MIJ (Made in Japan) je riad, ktorý len tak nikde neuvidíte. Dováža sa priamo z...

Užite si exotické pokrmy s tradičnými jedálenskými paličkami.

MIJ (Made in Japan) je riad, ktorý len tak nikde neuvidíte. Dováža sa priamo z Japonska, je vyrobený z odolnej prírodnej keramiky a vďaka ručnej výrobe je každý kus originál. Neodmysliteľným bonusom je fakt, že neobsahuje kovy ani škodlivé farbivá. Farby zostávajú stále rovnako sýte a nehrozí ani ich odlupovanie. Tento veľmi obľúbený produkt Ružové jedálenské paličky MIJ dostanete ľahko na webe v populárnej kateogrii riad! Teraz si môžete zaobstarať zľavnené výrobky z tejto populárnej rubriky za extra cenu! Vehlasný výrobca MIJ vás a vašich blízkych obohatí o špičkové produkty.! Nakupujte, kým je tovar sladom!

Kvalitný a veľmi žiadaný výrobok Ružové jedálenské paličky MIJ od známeho výrobcu MIJ pohodlne dostanete práve tu za dobrú cenu. Teraz v akcii 5,99 EUR.