Ružová zamatová pohovka Interieurs 86 Octave

Pohovka, ktorá bude elegantnou dominantou vašej obývačky. Táto kráska od značky Interieurs 86 je pokrytá zamatovým povrchom, ktorý má osobitý... viac informácií »
Ružová zamatová pohovka Interieurs 86 Octave
Pohovka, ktorá bude elegantnou dominantou vašej obývačky. Táto kráska od značky Interieurs 86 je pokrytá zamatovým povrchom, ktorý má osobitý...

Pohovka, ktorá bude elegantnou dominantou vašej obývačky. Táto kráska od značky Interieurs 86 je pokrytá zamatovým povrchom, ktorý má osobitý prémiový lesklý vzhľad. Súčasne je zamat vďaka svojmu hladkému prevedeniu vhodný pre miláčikov, ktorí svojimi pazúrikmi nevytiahnu žiadnu nitku.

Konštrukciu popri recyklovanej drevotriesky tvorí i borovicové drevo. Súčasťou sú aj dva vankúše s rozmermi 40 x 45 cm.Tento kvalitný a žiadaný výrobok Ružová zamatová pohovka Interieurs 86 Octave ide získať teraz tu a teraz na našom webe v populárnej kateogrii sedacie súpravy. Teraz si môžete vybrať úplne nové produkty z tejto sekcie za akčnú cenu!

Vynikajúci produkt Ružová zamatová pohovka Interieurs 86 originál od výrobcu Interieurs 86 môžete dostať na našich stránkach teraz práve za akčnú cenu. K dispozícii teraz v predaji za 1 290 EUR.