Ružová termoska Vialli Design Geo, 1 l

Už žiadna studená káva alebo čaj v hrnčeku. V tejto štýlovej termoske Vialli Design zostane váš obľúbený nápoj teplý celé hodiny. Termoska je... viac informácií »
Ružová termoska Vialli Design Geo
Už žiadna studená káva alebo čaj v hrnčeku. V tejto štýlovej termoske Vialli Design zostane váš obľúbený nápoj teplý celé hodiny. Termoska je...

Už žiadna studená káva alebo čaj v hrnčeku. V tejto štýlovej termoske Vialli Design zostane váš obľúbený nápoj teplý celé hodiny. Termoska je však vhodná aj v letných mesiacoch, napríklad ak potrebujete udržať ľadový čaj dlhšie príjemne vychladený.

Poznámka: termoska nie je vhodná na použitie v mikrovlnnej rúre ani v umývačke riadu. Veľa žiadaný produkt Ružová termoska Vialli Design Geo, 1 l máte možnosť dostať bezprostredne tu a teraz na našich stránkach v rubrike termosky! Teraz kúpite ostatné výrobky z našej rubriky v akcii. Vedúci dodávateľ Vialli Design ponúka kvalitné produkty.. U nás vám ponúkneme viac, máme aj v ponuke viac kúskov značky Vialli Design. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Veľmi žiadaný výrobok Ružová termoska Vialli Design od spoločnosti s výborným menom Vialli Design ľahko môžete zohnať na našich stránkach teraz vo výhodnej akcii. Práve teraz len za 32,90 EUR.