Ružová pohovka Max Winzer Jeronimo, 215 cm

Kolekcia Jeronimo je modernou, glamour ladenou variáciou klasického modelu zvaného Chesterfield. Kúsky sú charakterizované rovnými líniami,... viac informácií »
Ružová pohovka Max Winzer Jeronimo
Značka: Max Winzer
2 790 EUR
Overiť dostupnosť »
Kolekcia Jeronimo je modernou, glamour ladenou variáciou klasického modelu zvaného Chesterfield. Kúsky sú charakterizované rovnými líniami,...

Kolekcia Jeronimo je modernou, glamour ladenou variáciou klasického modelu zvaného Chesterfield. Kúsky sú charakterizované rovnými líniami, prešívaním a dekoratívnymi vankúšikmi. Poťah na dotyk pripomína zamat či semiš a je extrémne odolný voči oderu, o čom svedčí aj hodnota Martindale, ktorá má úctyhodných 100 000!

O značke:

Max Winzer je nemecká rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, ktorá na trhu čalúneného sedacieho nábytku pôsobí už od roku 1945.

Dôraz kladú na výnimočnú kvalitu, funkčnosť a spoľahlivosť jednotlivých produktov. Niet teda divu, že sa kúsky Max Winzer môžu pýšiť zlatou známkou kvality od nemeckej asociácie pre kvalitu nábytku.

Nábytok ako taký je štýlový v mnohých zmysloch slova: od kresiel a pohoviek v skutočne modernom dizajne až po výrobky v teraz toľko obľúbenom retro štýle.

Čo je to Martindale test?

Pri teste Martindale sa otáča normovaný plstený kotúč, ktorý stále zosilňujúcim sa tlakom na povrch tkaniny dôjde až do momentu, keď sa pretrhnú prvé dve vlákna textílie, alebo sa do povrchu prederie diera. V tú chvíľu sa prístroj zastaví a udá počet otáčok, ktoré kotúč vykonal. Práve to je hodnota Martindale.

A pre porovnanie: bežná poťahová látka máva počet cyklov Martindale od 20 000 do 45 000. Všetky textílie s vyššou hodnotou sa tak vyznačujú vysokou odolnosťou. Tento vynikajúci tovar máte možnosť nájsť priamo tu a teraz na našich stránkach umiestnený v sekcii pohovky a gauče! Teraz kúpite ďalšie produkty v spomínanej rubrike ľahko online! Obľúbený výrobca Max Winzer svojim zákazníkom dodáva prémiový tovar. za parádne ceny. Pozrite so sami!

V zľave tento produkt Ružová pohovka Max Winzer Jeronimo, od značky Max Winzer k dostaniu momentálne za super cenu! Teraz nakúpite za 2 790 EUR.