Ružová pohovka Interieurs 86 Seine, 220 cm

Nadčasová elegantná pohovka sadne jednoduchému funkčnému interiéru, ktorý si nepotrpí na prílišné dekorácie. Zároveň príjemne oživí... viac informácií »
Ružová pohovka Interieurs 86 Seine
Nadčasová elegantná pohovka sadne jednoduchému funkčnému interiéru, ktorý si nepotrpí na prílišné dekorácie. Zároveň príjemne oživí...

Nadčasová elegantná pohovka sadne jednoduchému funkčnému interiéru, ktorý si nepotrpí na prílišné dekorácie. Zároveň príjemne oživí prvorepublikové byty s parketami a vysokými štukovanými stropmi. Vnesie do nich moderný šmrnc a sviežosť inšpirovanú francúzskym štýlom. Naozaj šarmantná atmosféra totiž vznikne, keď s citom skĺbite kúsky z rôznych časových období a nevytvoríte predvídateľný katalóg, ale vlastnú definíciu útulna.

O značke Beso LUX
Európsky špecialista na návrh a výrobu čalúneného nábytku. Ich rada pohoviek a leňošiek Intérieurs 86 stelesňuje francúzsky chic a luxusný vzhľad parížskych apartmánov.
V zľave tento výrobok Ružová pohovka Interieurs 86 Seine, 220 možno zaobstarať jednoducho na webe umiestnený v rubrike sedacie súpravy! Teraz nájdete unikátne produkty z tejto kateógrie za výhodné peniaze. Tým ale však naša ponuka nekončí, náš sortiment je ale široký. U nás nájdete ďalšie kvalitné produkty od dodávateľa Interieurs 86. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Významný výrobca Interieurs 86 obohatí vás veľmi kvalitné výrobky !

Zľavnený výrobok Ružová pohovka Interieurs 86 od nášho popredného výrobcu Interieurs 86 môžete dostať ešte dnes za dobrú cenu! Produkt kúpite teraz u nás za 1 090 EUR.