Ružová detská trojkolka Legler Trike

Trojkolka Trike je ideálna pre prvú jazdu vašej ratolesti. Vďaka trojúrovňovej nastaviteľnej výške (25 - 33 cm) a rozstupu sedadla sa perfektne... viac informácií »
Ružová detská trojkolka Legler Trike
Značka: Legler
118 EUR
Overiť dostupnosť »
Trojkolka Trike je ideálna pre prvú jazdu vašej ratolesti. Vďaka trojúrovňovej nastaviteľnej výške (25 - 33 cm) a rozstupu sedadla sa perfektne...

Trojkolka Trike je ideálna pre prvú jazdu vašej ratolesti. Vďaka trojúrovňovej nastaviteľnej výške (25 – 33 cm) a rozstupu sedadla sa perfektne prispôsobí a bude rásť spolu s ním. Akonáhle to schopnosti a rovnováha dovolia, môžete ju ľahko zmeniť na klasický bicykel.

Nechajte sa nalákať ilustračným videom:

Upozornenie: maximálna nosnosť je 50 kg. Unikátny a žiadaný výrobok dá sa zaobstarať práve teraz tu na stránkach v populárnej kateogrii detské hry! Teraz si môžete zaobstarať ďalšie výrobky z tejto obľúbenej sekcie vo výpredajovej akcii! Nebojte, v ponuke toho máme viac, pozrite sa tiež na viac kvalitného tovaru značky Legler. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Tento akčný a v zľave tovar Ružová detská trojkolka Legler od značky Legler jednoducho môžete zaobstarať tu a teraz extra so zľavou. Akčná cena už od 118 EUR.