Ružová detská miska Design Letters Mini Sweetheart, 11 cm

S láskou k deťom. Kolekcia riadu Eat & Learn je navrhnutá tak, aby stimulovala ratolesti k podvedomému učeniu, aj keď práve jedia a pijú. Okrem... viac informácií »
Ružová detská miska Design Letters Mini Sweetheart
S láskou k deťom. Kolekcia riadu Eat & Learn je navrhnutá tak, aby stimulovala ratolesti k podvedomému učeniu, aj keď práve jedia a pijú. Okrem...

S láskou k deťom. Kolekcia riadu Eat & Learn je navrhnutá tak, aby stimulovala ratolesti k podvedomému učeniu, aj keď práve jedia a pijú. Okrem premysleného designu však myslí aj na funkčnosť – všetky produkty sú tak vyrobené z plastu Tritan známeho pre svoju odolnosť proti pádu a 100 % zdravotnú neškodlivosť. Bez obáv ho navyše môžete vložiť aj do umývačky alebo mikrovlnnej rúry.
Veľmi obľúbený tovar máte možnosť dostať bez problémov na našich stránkach v obľúbenej rubrike misky. Vyhľadajte si ďalšie produkty z tejto populárnej kategórie za internetové ceny! Tým ale však naša ponuka nekončí, náš sortiment je široký! Preskúmajte u nás tiež viac skvelých produktov od značky Design Letters. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Tento výnimočný produkt Ružová detská miska Design Letters od obľúbenej značky Design Letters môžete zaobstarať online za mimoriadne nízku cenu. Kúpiť teraz za 14,90 EUR.