Ručne vyrábané prírodné mydlo Almara Soap Babičkina záhradka

Tie najlepšie ingrediencie preverené tradíciou. Kvety nechtíka sú využívané v medicíne a preslávili sa nielen pre svoje prospešné účinky na... viac informácií »
Ručne vyrábané prírodné mydlo Almara Soap Babičkina záhradka
Značka: Almara Soap
6,79 EUR
Overiť dostupnosť »
Tie najlepšie ingrediencie preverené tradíciou. Kvety nechtíka sú využívané v medicíne a preslávili sa nielen pre svoje prospešné účinky na...

Tie najlepšie ingrediencie preverené tradíciou. Kvety nechtíka sú využívané v medicíne a preslávili sa nielen pre svoje prospešné účinky na pokožku. Opojné vonné geránium je typ muškátov, ktorý patrí medzi najobľúbenejšie kvety zdobiace naše záhradky alebo kvetináče za oknami chalúpok. Jeho upokojujúca aróma vám pripomenie prázdniny.

Ručne vyrobené mydlo od českej značky Almara soap vám učaruje svojou vôňou i vzhľadom. K tomu, aby ste sa jednoducho zamilovali stačí vyskúšať zamatovo hebký dotyk, ktorý zanecháva na pokožke. Starostlivo vybraná zmes rastlinných olejov pleť nevysušuje, naopak jej dodá vláčnosť. Lacný produkt Ručne vyrábané prírodné mydlo Almara Soap možno zaobstarať ľahko tu na stránkach v populárnej rubrike mydlá! Teraz získate ešte iné výrobky z tejto populárnej kategórie z pohodlia domova. To ale nie je všetko, nebojte sa, máme toho pre vás viac! Máme v ponuke tiež viac skvelého tovaru značky Almara Soap. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Akčný produkt Ručne vyrábané prírodné mydlo Almara Soap Babičkina od skvelého a známeho výrobcu Almara Soap jednoducho nájdete aktuálne v našej ponuke za super peniaze. Teraz si môžete kúpiť za 6,79 EUR.