Ručne vyrábané mydlo Almara Soap Gold Chocolate

Kto by odolal kúsku hriešne sladkej čokolády? Tmavohnedú farbu dodáva bio kakaový prášok, bohatý na antioxidanty, minerály a vitamíny. Zlaté... viac informácií »
Ručne vyrábané mydlo Almara Soap Gold Chocolate
Značka: Almara Soap
5,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Kto by odolal kúsku hriešne sladkej čokolády? Tmavohnedú farbu dodáva bio kakaový prášok, bohatý na antioxidanty, minerály a vitamíny. Zlaté...

Kto by odolal kúsku hriešne sladkej čokolády? Tmavohnedú farbu dodáva bio kakaový prášok, bohatý na antioxidanty, minerály a vitamíny. Zlaté trblietanie pochádza z minerálnych farbív.

Ručne vyrobené mydlo od českej značky Almara soap vám učaruje svojou vôňou i vzhľadom. K tomu, aby ste sa jednoducho zamilovali stačí vyskúšať zamatovo hebký dotyk, ktorý zanecháva na pokožke. Starostlivo vybraná zmes rastlinných olejov pleť nevysušuje, naopak jej dodá vláčnosť. Tento zľavnený tovar ide kúpiť pohodlne tu a teraz na našich stránkach v známej sekcii starostlivosť o telo! Máme pre vás obľúbené produkty z tejto obľúbenej rubriky v bezva akcii. To však nie je všetko, náš sortiment je široký. Pozrite sa tiež na viac vybraných výrobkov značky Almara Soap. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Predný dodávateľ Almara Soap má na sklade top výrobky.!

Akčný kus Ručne vyrábané mydlo Almara Soap Gold od obľúbeného výrobcu Almara Soap možno získať v súčasnosti v akcii. Aktuálne v akcii za 5,99 EUR.