Rozkladacia pohovka Karup Design Unwind Mocca

Spoznajte krásu škandinávskeho štýlu s rozkladacou pohovkou Unwind od značky Karup Design. Konštrukciu tvorí borovicové drevo s certifikáciou FSC®,... viac informácií »
Rozkladacia pohovka Karup Design Unwind Mocca
Spoznajte krásu škandinávskeho štýlu s rozkladacou pohovkou Unwind od značky Karup Design. Konštrukciu tvorí borovicové drevo s certifikáciou FSC®,...

Spoznajte krásu škandinávskeho štýlu s rozkladacou pohovkou Unwind od značky Karup Design. Konštrukciu tvorí borovicové drevo s certifikáciou FSC®, ktorá zaručuje, že bolo drevo vyťažené podľa najprísnejších ekologických a environmentálnych pravidiel zo zodpovedných zdrojov. Futón tvorí kombinácia recyklovaných vlákien s 4 cm peny. Povrch je tvorený z 80 % bavlnou. Pohovka sa dá rozložiť. Vznikne tak miesto na spánok o veľkosti 130 x 190 cm. Poznámka: odporúčame používať plachtu pri využívaní pohovky ako miesta na spánok, aby ste predišli poškodeniu prírodných vlákien. Čistite iba čistou handričkou, aby ste predišli škvrnám. Rozmery: – výška postele: 42 cm; – rozmery futónu: 130 x 190 x 14 cm (š x d x v). O značke:

Neodolateľný produkt Rozkladacia pohovka Karup Design originál od značky Karup Design získate na našich stránkach teraz skutočne lacno. V akcii za cenu 999 EUR.