Rohožka z prírodného kokosového vlákna Artsy Doormats You Had Me At Woof Pug, 40 x 60 cm

Povedzte to rohožkou! Zútulnite vchod do svojho domova kúskom z prírodného kokosového vlákna, ktorý zaujme každého hosťa. Samozrejme ak vynecháme... viac informácií »
Rohožka z prírodného kokosového vlákna Artsy Doormats You Had Me At Woof Pug
Povedzte to rohožkou! Zútulnite vchod do svojho domova kúskom z prírodného kokosového vlákna, ktorý zaujme každého hosťa. Samozrejme ak vynecháme...

Povedzte to rohožkou!

Zútulnite vchod do svojho domova kúskom z prírodného kokosového vlákna, ktorý zaujme každého hosťa. Samozrejme ak vynecháme nápaditý a vtipný dizajn, iste vás poteší aj praktickosť.

Táto rohožka má totiž protišmykovú zadnú stranu a je v Anglicku ručne farbená odolnou farbou, ktorá vydrží kroky všetkých vašich priateľov, rodiny i psa.

Poznámka: rohožka je vhodná do interiéru a zastrešeného exteriéru. Nevystavujte ju dažďu – dlhodobé pôsobenie vlhkosti by mohlo viesť k poškodeniu.
V zľave tento výrobok Rohožka z prírodného kokosového vlákna Artsy Doormats You Had Me At Woof Pug, 40 x 60 cm dostanete okrem iného na webe v obľúbenej rubrike textil! Získajte kvalitné produkty z tejto sekcie za najnižšiu cenu. Vedúci výrobca Artsy Doormats predstavuje skvelý sortiment za skutočne nízke ceny!

Kvalitný a žiadaný výrobok Rohožka z prírodného kokosového vlákna Artsy Doormats You Had Me At Woof Pug, 40 od výrobcu s dlhoročnou tradíciou Artsy Doormats získate momentálne na našich stránkach výhodne. Ponuka už od 23,90 EUR.