Rohožka z prírodného kokosového vlákna Artsy Doormats Cat, 40 x 60 cm

Privítajte svojich hostí vo veľkom štýle! Rohožka z prírodného kokosového vlákna zaujme každého a ak vynecháme jej krásny dizajn, iste vás... viac informácií »
Rohožka z prírodného kokosového vlákna Artsy Doormats Cat
Privítajte svojich hostí vo veľkom štýle! Rohožka z prírodného kokosového vlákna zaujme každého a ak vynecháme jej krásny dizajn, iste vás...

Privítajte svojich hostí vo veľkom štýle!

Rohožka z prírodného kokosového vlákna zaujme každého a ak vynecháme jej krásny dizajn, iste vás poteší aj jej praktickosť.

Má totiž protišmykovú zadnú stranu a je ručne farbená odolnou farbou, ktorá vydrží kroky všetkých vašich priateľov, rodiny i domácich miláčikov.

Poznámka: rohožka je vhodná do interiéru a zastrešeného exteriéru. Nevystavujte ju dažďu – dlhodobé pôsobenie vlhkosti by mohlo viesť k poškodeniu. Veľmi jedinečný kus je dostupný v pohode na stránkach v známej sekcii koberce a rohožky. Mrknite na nové kúsky v spomínanej kategórii za mimoriadne nízku cenu.

Veľmi obľúbený tovar Rohožka z prírodného kokosového od kvalitnej spoločnosti Artsy Doormats máte možnosť získať teraz za úžasnú cenu. Teraz možno objednať len za 24,90 EUR.