Reality Stolička Trieste 2, 2 kusy (svetlá vintage)

Kvalitná stolička s operadlom S praktickou rukoväťou Štvorcový rám v nerezovom vzhľade Vhodná do každej jedálne 2 kusy Materiál Poťah: 100 %... viac informácií »
Reality Stolička Trieste 2
Značka: Reality
179 EUR
Overiť dostupnosť »
Kvalitná stolička s operadlom S praktickou rukoväťou Štvorcový rám v nerezovom vzhľade Vhodná do každej jedálne 2 kusy Materiál Poťah: 100 %...

Kvalitná stolička s operadlom S praktickou rukoväťou Štvorcový rám v nerezovom vzhľade Vhodná do každej jedálne 2 kusy Materiál Poťah: 100 % polyester Kov Rozmery cca 43 x 99 x 63 cm (Š x V x H) Hmotnosť cca 5,4 kg . S praktickou rukoväťou
Výnimočný a žiadaný produkt môžete získať bez problémov tu na našom webe v populárnej kateogrii kuchyňa. Pozrite sa na ešte iné produkty zo spomínanej rubriky za neuveriteľne výhodnú cenu. Samozrejme, že to nie je všetko, nebojte, máme toho viac! U nás totiž nájdete viac produktov od dodávateľa Reality. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Veľa predávaný tovar Reality Stolička Trieste 2, 2 od nášho popredného výrobcu Reality jednoducho nájdete v súčasnosti za najnižšiu cenu. Stojí práve teraz u nás 179 EUR.