Primera Krepová posteľná bielizeň, 140 x 200 cm, zelená/fialová/ružová

Kvalitná posteľná bielizeň ideálna na teplé letné dni Krepová štruktúra vyniká svojou priedušnosťou a ochladzovacím efektom So zipsom Možnosť... viac informácií »
Primera Krepová posteľná bielizeň
Značka: Primera
18,99 EUR39,95 EUR Zľava -52%
Overiť dostupnosť »
Kvalitná posteľná bielizeň ideálna na teplé letné dni Krepová štruktúra vyniká svojou priedušnosťou a ochladzovacím efektom So zipsom Možnosť...

Kvalitná posteľná bielizeň ideálna na teplé letné dni Krepová štruktúra vyniká svojou priedušnosťou a ochladzovacím efektom So zipsom Možnosť prať do 60 °C a sušiť v sušičke Jednoduché žehlenie Materiál 100 % bavlna Rozmery Obliečka na prikrývku: cca 140 x 200 cm (Š x D) Obliečka na vankúš: cca 70 x 90 cm (Š x D) . Krepová štruktúra vyniká svojou priedušnosťou a ochladzovacím efektomVysoko kvalitný produkt je k dispozícii ľahko tu a teraz na našich stránkach umiestnený v kategórii posteľná bielizeň! Teraz získate skvelé kúsky z tejto populárnej rubriky za super peniaze!

Úplne unikátny tovar Primera Krepová posteľná bielizeň, 140 od značky so zárukou kvality Primera máte možnosť získať momentálne na našich stránkach za neuveriteľne nízku cenu. Výhodne za 18,99 EUR.