Prikrývka cez posteľ na dvojlôžko s obliečkami na vankúše Flamingo, 200 × 220 cm

Toto nie sú klasické obliečky, toto je niečo oveľa zaujímavejšie! V sade totiž namiesto klasickej obliečky na paplón nájdete vypchatú prikrývku.... viac informácií »
Prikrývka cez posteľ na dvojlôžko s obliečkami na vankúše Flamingo
Značka: Eponj Home
58,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Toto nie sú klasické obliečky, toto je niečo oveľa zaujímavejšie! V sade totiž namiesto klasickej obliečky na paplón nájdete vypchatú prikrývku....

Toto nie sú klasické obliečky, toto je niečo oveľa zaujímavejšie!

V sade totiž namiesto klasickej obliečky na paplón nájdete vypchatú prikrývku. Rovno ju tak môžete používať ako prikrývku alebo deku. V lete ju oceníte vďaka tomu, že je príjemne ľahká, a v zime ju môžete doplniť už normálnymi paplónmi a mať tak dvojitú vrstvu nazateplenie.

OBÁLKOVÉ ZAPÍNANIE
Obliečky s obálkovým typom zapínania sú doplnené prehybom látky, ktorý je všitý do vnútornej časti obliečky. Túto kapsu teda stačí len pretiahnuť cez paplón či vankúš a máte oblečené.
 
Hlavnou výhodou tohto zapínania je práve veľmi jednoduchá manipulácia a rýchle prezliekanie paplónov a vankúšov. Vďaka absencii gombíkov a zipsov sa navyše počas prania nemusíte obávať ničenia bubna práčky.
Veľmi žiadaný produkt Prikrývka cez posteľ na dvojlôžko s obliečkami na vankúše Flamingo, 200 × 220 cm máte možnosť zaobstarať ľahko tu a teraz na našom webe v populárnej kateogrii prikrývky na posteľ! Teraz získate akčné produkty z tejto populárnej kategórie za super cenu.

Tento dizajnový produkt Prikrývka cez posteľ na dvojlôžko s obliečkami na od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou Eponj Home máte možnosť dostať tu a teraz za neuveriteľne výhodnú cenu! Vo skvelej akcii za 58,90 EUR.