Premietacie rozprávky Moulin Roty Lesné bytosti

Bestseller od Moulin Routy. Premietacia baterka s pôvabnými obrázkami vám prehrá tri rôzne príbehy, pri ktorých sa môžete s deťmi v postieľke... viac informácií »
Premietacie rozprávky Moulin Roty Lesné bytosti
Značka: Moulin Roty
23,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Bestseller od Moulin Routy. Premietacia baterka s pôvabnými obrázkami vám prehrá tri rôzne príbehy, pri ktorých sa môžete s deťmi v postieľke...

Bestseller od Moulin Routy. Premietacia baterka s pôvabnými obrázkami vám prehrá tri rôzne príbehy, pri ktorých sa môžete s deťmi v postieľke rozprávať.

Obrázky sa menia otáčaním hlavy premietačky, pre zaostrenie použite prednú časť baterky, pootočením zaostríte obraz. Premietať príbehy môžete napríklad na strop alebo na stenu izbičky

O značke

Francúzska značka Moulin Roty je preslávená svojím šarmom a nežnosťou. Detské srdcia si okrem iného získala detskými rozprávkovými premietačkami, s ktorými na stene či strope každej izbičky môžu ožiť nádherné rozprávkové príbehy.

Kvalitný tovar Premietacie rozprávky Moulin Roty od spoľahlivej značky Moulin Roty môžete získať na našich stránkach teraz práve extra so zľavou. Momentálne v akcii za 23,90 EUR.