Polica v dubovom dekore Tenzo Strada, 188 x 45 cm

Na knihy, izbové kvety a suveníry z ciest. Použite túto modernú policu Tenzo Strada s rebríkovou konštrukciou ako miesto na osobnú výstavu. Aby ste... viac informácií »
Polica v dubovom dekore Tenzo Strada
Značka: Tenzo
299 EUR
Overiť dostupnosť »
Na knihy, izbové kvety a suveníry z ciest. Použite túto modernú policu Tenzo Strada s rebríkovou konštrukciou ako miesto na osobnú výstavu. Aby ste...

Na knihy, izbové kvety a suveníry z ciest. Použite túto modernú policu Tenzo Strada s rebríkovou konštrukciou ako miesto na osobnú výstavu.

Aby ste zabránili poškriabaniu podlahy, vybavte nohy nábytku plstenými podložkami.

Tento kus je určený do interiéru, nenechávajte ho stáť na priamom slnečnom svetle alebo vo vlhku. Na údržbu použite mydlovú vodu a osušte ju handričkou.

Nosnosť každej police je 15 kg.
Veľmi žiadaný produkt Polica v dubovom dekore Tenzo máte možnosť získať bezstarostne tu na našich stránkach umiestnený v rubrike nástenné knižnice. Pripravili sme pre vás ešte ďalšie výrobky z tejto kateógrie v bezva akcii! Ale to nie je koniec našej ponuky, u nás ponúkame viac. Preskúmajte u nás tiež viac skvelých produktov od značky Tenzo. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Veľa obľúbený produkt Polica v dubovom dekore od spoľahlivého výrobcu Tenzo pohodlne dostanete tu teraz práve za outletovú cenu! Teraz môžete mať za 299 EUR.