Podnožka s konštrukciou z dubového dreva s modrosivým textilným sedadlom Gazzda Dedo

Dedo je kolekcia, v ktorej sa snúbi pohodlie, ladné línie a kvalitné a odolné materiály. A práve tieto vlastnosti vám vo voľných chvíľach zaručia... viac informácií »
Podnožka s konštrukciou z dubového dreva s modrosivým textilným sedadlom Gazzda Dedo
Značka: Gazzda
540 EUR
Overiť dostupnosť »
Dedo je kolekcia, v ktorej sa snúbi pohodlie, ladné línie a kvalitné a odolné materiály. A práve tieto vlastnosti vám vo voľných chvíľach zaručia...

Dedo je kolekcia, v ktorej sa snúbi pohodlie, ladné línie a kvalitné a odolné materiály.

A práve tieto vlastnosti vám vo voľných chvíľach zaručia kráľovský odpočinok. ♥

Vlastnosti dubového dreva
Dubové drevo je vďaka svojej hustote 0,75 g/cm3 veľmi tvrdé a silné. Je odolné voči hmyzu, hubám, plesniam a výrazne vlhkým a suchým podmienkam.

Práve z toho dôvodu bolo využívané už za čias Vikingov. A ani v dnešnej dobe sa mu žiadny iný typ dreviny nevyrovná.

Ako sa starať o dubové drevo?
Aby vám nábytok Gazzda slúžil v plnej sile celé desaťročia, mali by sa ste oňho aj správne starať. Prach a drobné nečistoty stačí len utrieť bavlnenou handričkou.

Ak sa ale na nábytku objavia jemné škrabance a fľaky alebo ak sa im chcete len preventívne vyhnúť, odporúčame siahnuť po sade na starostlivosť o svetlý dubový nábytok od rovnomennej značky.

O značke Gazzda
Gazzda pochádza z Bosny a Hercegoviny, krajiny s panenskou prírodou a pohnutou minulosťou. Tieto prvky sa premietajú aj do nábytku Gazzda, ktorého minimalistický dizajn si zachováva svoju ikonickú osobitú tvár.

Práve vďaka svojmu jedinečnému dizajnu sa môže táto značka pýšiť niekoľkými medzinárodnými oceneniami, medzi ktoré patrí napríklad Red Dot Design Award či Interior Innovation Award. Vynikajúci produkt Podnožka s konštrukciou z dubového dreva s modrosivým textilným sedadlom môžete zaobstarať pohodlne na našich stránkach zaradený v sekcii podnožky! Teraz si môžete kúpiť obľúbené produkty v spomínanej kategórii jednoducho online! Obľúbená značka Gazzda môže ponúkať kvalitný sortiment skutočne lacno. Presvedčte sa sami.

V zľave produkt Podnožka s konštrukciou z dubového dreva s modrosivým textilným od spoločnosti s výborným menom Gazzda k dostaniu práve teraz u nás za výborné peniaze. Lacno za 540 EUR.