Plagát Travelposter Japan II, A3

Oživte svoje domáce steny s dávkou jemne pastelových farieb a pomocou tých najkrajších miest na svete. Britský ilustrátor Henry Rivers sa pri tvorbe... viac informácií »
Plagát Travelposter Japan II
Značka: Travelposter
28,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Oživte svoje domáce steny s dávkou jemne pastelových farieb a pomocou tých najkrajších miest na svete. Britský ilustrátor Henry Rivers sa pri tvorbe...

Oživte svoje domáce steny s dávkou jemne pastelových farieb a pomocou tých najkrajších miest na svete. Britský ilustrátor Henry Rivers sa pri tvorbe plagátov Travelposter inšpiruje starými, pôvodnými reklamnými plagátmi a vnáša do nich svoj nezameniteľný rukopis. ♥
Samotné plagáty sú tlačené v Berlíne kvalitnými, UV-rezistentnými farbami na papier galerijnej kvality, tak si môžete byť istí, že tento kúsok bude na vašej stene doslova žiariť naozaj dlhú dobu.V zľave tento produkt Plagát Travelposter Japan II, možno zohnať ľahko tu na stránkach v populárnej kateogrii plagáty! Teraz kúpite ešte podobné výrobky v spomínanej sekcii za výhodnú cenu.

Kvalitný a obľúbený kus Plagát Travelposter Japan II, od výrobcu s dlhoročnou tradíciou Travelposter ide získať aktuálne na našej webovej stránke za super peniaze! Práve teraz za bezkonkurenčnú cenu 28,90 EUR.