Petrolejovozelená zamatová rozkladacia pohovka Milo Casa Santo

Rozkladacia pohovka Santo poskytuje skvelý priestor na relaxáciu pre celú rodinu a dodáva interiéru nádych luxusu. Tkaniny používané touto značkou... viac informácií »
Petrolejovozelená zamatová rozkladacia pohovka Milo Casa Santo
Značka: Milo Casa
1 190 EUR
Overiť dostupnosť »
Rozkladacia pohovka Santo poskytuje skvelý priestor na relaxáciu pre celú rodinu a dodáva interiéru nádych luxusu. Tkaniny používané touto značkou...

Rozkladacia pohovka Santo poskytuje skvelý priestor na relaxáciu pre celú rodinu a dodáva interiéru nádych luxusu. Tkaniny používané touto značkou prechádzajú prísnym testovaním, aby sa zaručila najvyššia odolnosť, pohodlie a atraktívny štýl. Na poťah tejto pohovky bola použitá krásna látka s miernym leskom a krátkym vlasom, ktorá je veľmi príjemná na dotyk a zároveň veľmi odolná voči oderu. Technika Liquid Blocked použitá na tkanine sťažuje absorpciu tekutín, čím spôsobuje, že sa tekutina zhromažďuje na povrchu materiálu bez toho, aby prenikla hlboko do vlákien. Káva, čaj alebo víno vyliate na tkaninu sa tak odstráni v priebehu niekoľkých sekúnd priložením ľahko savej tkaniny alebo papierovej utierky.

Obsahuje 2 dekoračné vankúše s rozmermi 54 x 16 x 16 cm.

Poznámka: rozmery úložného boxu sú 150 x 60 x 12 cm


Veľmi obľúbený tovar Petrolejovozelená zamatová rozkladacia pohovka máte možnosť získať bezprostredne na stránkach v známej rubrike pohovky a gauče. Vyberte si ešte ďalšie kusy z tejto známej kategórie za úplne najnižšiu cenu! Máme toho pre vás viac, máme v ponuke ďalšie preverené produkty značky Milo Casa. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov Milo Casa vám ponúka prémiový sortiment.! Nové kúsky každý deň.

Tento zľavnený výrobok Petrolejovozelená zamatová rozkladacia pohovka Milo od spoločnosti so zárukou kvality Milo Casa ide získať práve teraz na našej webovej stránke za extra cenu! Ceny od 1 190 EUR.