Petrolejovomodrá skriňa Tenzo Uno, výška 152 cm

Hľadáte kúsok, ktorý vás očarí svojou farbou a nenechá váš interiér bez života? Siahnite po tejto modrej polici, ktorú šikovne využijete ako v... viac informácií »
Petrolejovomodrá skriňa Tenzo Uno
Značka: Tenzo
469 EUR
Overiť dostupnosť »
Hľadáte kúsok, ktorý vás očarí svojou farbou a nenechá váš interiér bez života? Siahnite po tejto modrej polici, ktorú šikovne využijete ako v...

Hľadáte kúsok, ktorý vás očarí svojou farbou a nenechá váš interiér bez života? Siahnite po tejto modrej polici, ktorú šikovne využijete ako v obývacej izbe, tak spálni. Schovať do nej môžete knižky, oblečenie i iné domáce doplnky.

O kolekcii Uno:

Táto kolekcia je navrhnutá Olivierom Toulouse a tým smerom, aby sa každý jednotlivý kúsok nábytku mohol použiť v akejkoľvek miestnosti pre akúkoľvek funkciu. Jediné, čo vás obmedzuje, je vaša predstavivosť. Zrelé farby kolekcie Uno vytvárajú moderný nádych a sú vhodné pre všetky moderné domácnosti.

Kolekcia Uno vyhrala v súťaži German Design Award 2019 v kategórii Excellent Product Design – Furniture .

Už sa tešíte, keď si tento jedinečný kúsok rozbalíte u seba doma?

Poznámka: skrutky sú súčasťou balenia. V zľave produkt je k dispozícii priamo tu na našich stránkach v populárnej kateogrii skrinky. Teraz kúpite nové produkty z tejto sekcie za neuveriteľne výhodnú cenu.

Tento dizajnový kus Petrolejovomodrá skriňa Tenzo Uno, od obľúbenej značky Tenzo k dostaniu momentálne na našich stránkach naozaj výhodne. Práve teraz za cenu 469 EUR.