Petrolejove modrá protišmyková kúpeľňová podložka Wenko Paradise, 54 × 54 cm

Balansovanie v mokrej sprche obklopení mydlinkami mnohokrát nemáva šťastné konce. Zvlášť keď sa necháme strhnúť svojím speváckym umením a... viac informácií »
Petrolejove modrá protišmyková kúpeľňová podložka Wenko Paradise
Značka: Wenko
18,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Balansovanie v mokrej sprche obklopení mydlinkami mnohokrát nemáva šťastné konce. Zvlášť keď sa necháme strhnúť svojím speváckym umením a...

Balansovanie v mokrej sprche obklopení mydlinkami mnohokrát nemáva šťastné konce. Zvlášť keď sa necháme strhnúť svojím speváckym umením a pridáme trochu tanca.

Praktické protišmykové podložky od značky Wenko sú tu, aby predchádzali krkolomným pádom a navyše sú veľmi príjemné na dotyk. Stačí si len vybrať, ktorá bude vašej kúpeľni slušať najviac.
Tento obľúbený produkt Petrolejove modrá protišmyková kúpeľňová podložka Wenko Paradise, môžete nakúpiť taktiež tu na našich stránkach v populárnej sekcii upratovanie! Nájdite si obľúbené produkty z tejto rubriky za parádnu cenu. Náš sortiment je široký, máme v ponuke ďalšie kvalitné kúsky značky Wenko. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Výrobca Wenko vyrába prvotriedny tovar !

Výnimočný a žiadaný produkt Petrolejove modrá protišmyková kúpeľňová podložka Wenko Paradise, 54 × 54 od spoločnosti so skvelým menom Wenko je možné zaobstarať teraz v ponuke za skvelú cenu! Na zohnanie práve v akcii za 18,99 EUR.