Perová zavinovačka ESECO Swan Lake

Doprajte svojmu bábätku vysoký komfort a pocit istoty s touto dizajnovo prepracovanou zavinovačkou od značky ESECO. Zatiaľ čo vonkajšia snímateľná... viac informácií »
Perová zavinovačka ESECO Swan Lake
Značka: ESECO
89,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Doprajte svojmu bábätku vysoký komfort a pocit istoty s touto dizajnovo prepracovanou zavinovačkou od značky ESECO. Zatiaľ čo vonkajšia snímateľná...

Doprajte svojmu bábätku vysoký komfort a pocit istoty s touto dizajnovo prepracovanou zavinovačkou od značky ESECO. Zatiaľ čo vonkajšia snímateľná obliečka je vyrobená zo 100 % bavlny, výplň pozostáva z kombinácie 50 % draného peria a 50 % prachového peria pre zaistenie priedušnosti a udržanie stabilnej teploty. Jej veľkosť a utiahnutie je potom možné regulovať pomocou jednoduchého zapínania na gombík. Produkty ESECO sa okrem medzinárodne uznávaného certifikátu Oeko Tex Standard 100 pýšia aj starostlivou ručnou výrobou.
Unikátny tovar Perová zavinovačka ESECO Swan je k dostaniu ľahko na našich stránkach v známej kategórii detské spacie vaky! Pripravili sme pre vás parádne produkty zo spomínanej sekcie za parádnu cenu. Táto výnimočná značka ESECO svojim zákazníkom ponúka špičkový sortiment za skutočne výhodné peniaze! Ale možno hľadáte niečo iné, máme toho viac. Preskúmajte u nás viac produktov od výrobcu ESECO. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Vysoko kvalitný produkt Perová zavinovačka ESECO Swan od našej známej značky ESECO k dostaniu ešte dnes naozaj výhodne! Momentálne k dispozícii za 89,90 EUR.