Papierová vianočná ozdoba v tvare hvezdy v striebornej farbe Only Natural, dĺžka 7,5 cm

Chcete mať tento rok na vianočnom stromčeku niečo iné ako tradičné sklenené guľaté ozdoby? Skúste papierové ozdoby v rôznych tvaroch, ktoré... viac informácií »
Papierová vianočná ozdoba v tvare hvezdy v striebornej farbe Only Natural
Chcete mať tento rok na vianočnom stromčeku niečo iné ako tradičné sklenené guľaté ozdoby? Skúste papierové ozdoby v rôznych tvaroch, ktoré...

Chcete mať tento rok na vianočnom stromčeku niečo iné ako tradičné sklenené guľaté ozdoby? Skúste papierové ozdoby v rôznych tvaroch, ktoré nepochybne rozžiaria oči vašich detí. ♥

Značka Only Natural ponúka spojenie jemného estetického dizajnu a tradičnej výroby. Výrobný postup sa začal používať už v roku 1983 a rýchlo si ozdoby našli svojich milovníkov nielen vďaka svojmu jednoduchému skladovaniu, ale aj recyklovaným materiálom, ktoré oživia vašu vianočnú výzdobu a zároveň sú šetrné k prírode.

Veľmi jedinečný produkt Papierová vianočná ozdoba v tvare hvezdy v striebornej farbe Only Natural, dĺžka od známeho dodávateľa Only Natural ľahko môžete získať bezpečne online za rozumné peniaze. Výhodne za cenu 6 EUR.