Panvica WMF NordicProfi, ø 24 cm

Varte ako profesionál. S panvicou od značky WMF je to jednoduchšie, ako si myslíte. Pridajte túto kvalitnú panvicu do svojho kuchynského arzenálu a... viac informácií »
Panvica WMF NordicProfi
Značka: WMF
78 EUR104 EUR Zľava -25%
Overiť dostupnosť »
Varte ako profesionál. S panvicou od značky WMF je to jednoduchšie, ako si myslíte. Pridajte túto kvalitnú panvicu do svojho kuchynského arzenálu a...

Varte ako profesionál. S panvicou od značky WMF je to jednoduchšie, ako si myslíte.

Pridajte túto kvalitnú panvicu do svojho kuchynského arzenálu a pripravte si všetky svoje obľúbené recepty. Oceníte aj jednoduchú údržbu, pretože panvicu stačí umyť v dreze.

WMF ako záruka tej najvyššej kvality:
✓ Má dlhoročnú tradíciu viac ako 160 rokov.
✓ Nemecká precíznosť a najmodernejšie technológie tvoria dokonalú symbiózu, pre ktorú WMF tak milujeme.
✓ Vyrába riad a kuchynské spotrebiče z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktoré sa často dedia z generácie na generáciu.
✓ Značka myslí aj na jednoduchú starostlivosť a údržbu, a tak sa snaží, aby väčšina produktov bola aspoň čiastočne vhodná do umývačky riadu.
✓ Ich antikoro hrnce sú slávne po celom svete. Milujú ich svetoznámi kuchári aj amatérski nadšenci.Tento lacný produkt Panvica WMF NordicProfi, ø 24 cm ide získať bezstarostne tu u nás v obľúbenej kategórii panvice! Získajte ešte ostatné produkty z tejto obľúbenej kategórie za výborné peniaze. Naša ponuka je široká, máme v ponuke však tiež viac tovaru od značky WMF. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu. Významný výrobca WMF dlhodobo ponúka prémiový tovar za výhodné ceny! A tu je dôkaz.

Tento exkluzívny tovar Panvica WMF NordicProfi, ø 24 od nášho známeho výrobcu WMF ľahko môžete zaobstarať tady teraz za mimoriadne nízku cenu. Ponuka od 78 EUR.