Otočný podnos Bambum Fiesta, ⌀ 45 cm

Bambus je materiálom, ktorý si priam žiada o to, aby ste ho mali vo svojej domácnosti. Je totiž antibakteriálny, ľahký, odolný a oproti klasickému... viac informácií »
Otočný podnos Bambum Fiesta
Značka: Bambum
57,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Bambus je materiálom, ktorý si priam žiada o to, aby ste ho mali vo svojej domácnosti. Je totiž antibakteriálny, ľahký, odolný a oproti klasickému...

Bambus je materiálom, ktorý si priam žiada o to, aby ste ho mali vo svojej domácnosti. Je totiž antibakteriálny, ľahký, odolný a oproti klasickému drevu sa líši hneď v niekoľkých bodoch. Než dorastie do plnej sily, trvá mu to len 5 rokov, zatiaľ čo taký dub potrebuje 50. Využívanie bambusu je preto pre prírodu menšou záťažou ako výrub veľkých a starších stromov. Skúste ho aj vy, vaša domácnosť bude nielen krásna, ale aj ekologická! Úplne unikátny produkt Otočný podnos Bambum Fiesta, ⌀ 45 cm dostanete aktuálne na našich stránkach v populárnej sekcii servírovacie taniere! Mrknite na výnimočné kúsky z tejto obľúbenej sekcie za super cenu.

Tento obľúbený produkt Otočný podnos Bambum Fiesta, od značky so skvelou reputáciou Bambum ľahko môžete zaobstarať v našej online ponuke skutočne lacno. Teraz zaobstaráte len za 57,90 EUR.